kovo 01, 2018

Ar galima prisikasti sau solidžią pensiją?


Pastaruoju metu yra daug kalbama apie Crypto valiutas. Spauda rašo kaip kažkas greitai praturtėjo, o kažkas netikėtai prarado ne tik savus, bet ir pasiskolintus pinigus. Kad ir kaip bebūtų, pasaulis yra įvairiaspalvis ir visada taip būna: vieni atranda, kiti praranda.

Bet kokiu atveju, Crypto valiuta šių dienų pasaulyje, tapo tokiu pat neišvengiamu dalyku, kaip kreditinė kortelė ar net internetas. Ar atsimenate, prieš 20 metų niekas  nebūtų patikėję, kad interneto ryšį mes turėsime visur ir visada. Jei nesenai buvote Akropolyje, turbūt patebėjote, kad ten,  prie paradinių durų jau siūlo tapti Crypto milijonieriumi :)

Na aš jums nepažadu, kad pasinaudoję mano pasidalintomis idėjomis Jūs tapsite milijonieriais (nors ką gali žinoti), bet kad "prisikasite" sau Crypo valiutos tai tikrai...

Jei įdomu sužinoti apie kelis projektus, kurie stabiliai veikia daugiau nei tris metus ir pelningai "kasa" (minina) man Crypto valiutą, tai skaityk toliau... O jeigu Tu, kaip ir aš prieš penkis metus, išgirdęs tokį pasiūlymą, pagalvosi, kad tai yra nesamonė, tiesiog uždaryk šį tinklapį ir atleisk už sutrukdymą. (deja aš gailėjausi, kad nepradėjau kasti anksčiau)

Kas tai yra Crypto valiutos kasimas?
Crypto kasimas (mining) -  tai yra elektroninis procesas generuojantis naujus blokus ir jų tranzakcijų įrašymas į blockchain knygą. Aš tikiu kad niekas nepaaiškėjo :) Bet gal ne tai svarbu, tuo užsiima žmonės, kurie supranta šiuos dalykus ir prižiūri įrangą, kuri gali atlkti šį procesą. Šiuo metu pasaulyje kas 10 minučių yra išgaunama 12,5 bitcoin tai yra apytiksliai 135000 $. Bitcoin algoritmas sudarytas taip, kad jo kiekis yra ribotas 21 000 000 BTC, šiuo metu pasaulyje cirkuliuoja 16 870 163 BTC. Daugiau nei 4 000 000 BTC dar liko, jų savininkas gali būti ir Tu.
Žemiau daliname keliais virtualaus miningo (Bitcoin kasimo) projektais, kuriuos mes patys patikrinome, kurie veikia, išmoka pinigus ir yra pelningi:

BitClub
Projektas veikia ilgiau nei keturis metus. Šiuo metu išgauna ~2,3% visų išgaunamų bitcoinu. Matyti tai galite čia: https://blockchain.info/pools. Išgauna BTC, DASH, ENTHEREUM, MONERO, ZCASH. Priklausomai nuo pasirinkto plano nuo 50% - 0% gauto pelno reinvestuoja automatiškai.

Atsiskaitymas: BCH (Bitcoin CASH)
Išvedimas: BTC, DASH, BCH, ETH, MONERO, ZCASH. Išveda per 48 valandas nuo paraiškos.
Minimalus pirkimas: 100$ registracijos mokestis, 500$ - minimalus 1000 dienų kontraktas.
Galimybė kurti savo MLM tinklą, galima uždirbti ne tik iš kasimo, bet ir iš tiesioginių bei grupės pardavimų.
Nuoroda registracijai: https://goo.gl/Vnv1Yp


HashFlare
Projektas veikia daugiau nei tris metus. Išgauna BTC, LiteCoin, ENTHEREUM, ZCASH. Yra auto reinvestavimo funkcija. Visi kontraktai 1 m.
Atsiskaitymas: BTC, Bankinis pavedimas, Kortelė
Išvedimas: BTC, ETH, ZCASH. Išveda tiesiogiai ~ 15 min.
Minimalus pirkimas: 1.80 $ .
Nuoroda registracijai: https://goo.gl/paVUrD

CryptominingFarm

Projektas veikia daugiau nei tris metus. Išgauna BTC, ENTHEREUM, UniversalCurrency, Tether.  Kontraktai 3 mėn, 6 mėn, 12 mėn, 3 metų, 15 metų
Atsiskaitymas: BTC, UniversalCurrency
Išvedimas: BTC, ENTHEREUM,  UniversalCurrency, Tether. Išveda per 24 val..
Minimalus pirkimas:  19 $.


Taigi ar galima prisikasti sau solidžią pensiją?
Tikslaus atsakymo niekas Jums nepasakys, galima tik spėlioti. Istorija rodo, kad Crypto valiutų kaina kyla, žinoma ji labai svyruoja, bet tendencingai kyla. Jei tokiu tempu viskas vyks toliau, tai ne tik pensija, bet per kelis metus galite prisikasti tikrai solidžias sumas, priklauso nuo to, kiek investuosite.

Noriu priminti, kad investavimas į crypto valiutų kasimą yra rizikingas. 

Gerų investicijų!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą