liepos 26, 2012

Ir jie gyveno ilgai ir laimingai... O Jūs?

Atskleista konfidenciali informacija apie vyrų ir moterų santykius.


Kadaise marsiečiai ir venerietės susitikę pamilo vieni kitus. Ir, nors buvo labai skirtingi, ilgai ir laimingai drauge gyveno, nes pripažino vieni kitų skirtumus. Bet... kai atsikraustė į Žemę, prarado atmintį ir pamiršo, kad yra kilę iš skirtingų planetų...
Ko gero pagalvojote, kokia čia pasaka?.. Deja, turime Jums pranešti, kad tai ne pasaka, o realybė apie vyrų ir moterų santykius. Jūs abu nuolat užsiėmę. Visą Jūsų laiką užima darbas arba  buitiniai rūpesčiai. Ir Jums visa tai taip atsibodo, kad Jūs jaučiatės be galo pavargę, kur dar galvoti apie romantiką ir romantiškus santykius.. Ir dar! Jums tiesiog atrodo, kad Jūsų antroji pusė skiria Jums per mažai dėmesio...
Tačiau, gera žinia, yra ta, kad netrukus atskleisime Jums dvi paslaptis, kurios gali „atgaivinti“ santykius!
 Tačiau prieš tai norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad kita pastraipa bus skirta išimtinai tik vyrams, o dar kita – tik moterims. Informacija, kurią pateiksime tik vyrams, o vėliau tik moteris, yra itin konfidenciali. Todėl laibai Jūsų prašome – skaitykite tik Jums skirtą tekstą!
Dėmesio, vyrai! Atskleisime Jums paslaptį, ko reikia, kad Jūsų moteris visą laiką Jumis didžiuotųsi. Suteikite joms saugumą! Moterys mėgsta būti lepinamos, mėgsta švelnų dėmesį. Saugumas – tai ne tik stiprūs Jūsų pečiai, už kurių ji gali slėptis, ne tik Jūsų finansai, bet ir ypatingas, švelnus dėmesys. Kaip to pasiekti? Netrukus Jūs sužinosite. Bet prieš tai dar kreipsimės į Jūsų moteris.  
Dėmesio, moterys! Atskleisime Jums paslaptį, ko reikia, kad Jūsų vyras Jumis nuolat žavėtųsi ir nešiotų ant rankų“. Didžiuokitės jais! Juk kiekvienas vyras nori būti moters Gelbėtojas, Karžygys, Šeimininkas. Leiskite jiems taip jaustis! Kaip tai padaryti?
Viskas labai paprasta! Atsipalaiduokite, užsimerkite ir įsivaizduokite, kad esate nuostabioje aplinkoje, užuodžiate gėlių aromatą, matote prieš save švytintį ir laimingą savo antrosios pusės veidą, vaišinatės ypatingai gardžia vakariene... Aplink matote dar dešimtis tokių laimingų porų, girdite švelnių meilės žodžių kuždesį...

Akimirka pagalvojote, kad esate toje nežemiškoje planetoje, kur susitiko marsiečiai ir venerietės? Ne J . Turime Jums geresnę naujieną! Tos laimingos poros – tai romantiško tobulėjimui skirto  savaitgalio dalyviai! Ir mes siūlome Jums išskirtinę galimybę būti tarp jų!

Net dvi dienas Algirdas Karalius romantiškoje viešbučio „Šermutas“ aplinkoje dalinsis paslaptimis su tais vyrais ir moterimis, kurie nori išmokti būti laimingi kartu visą likusį gyvenimą.

Per dvi romantiškas dienas Jūs sužinosite visas paslaptis apie vyrų ir moterų santykius, viską, ką anksčiau norėjote paklausti, bet nedrįsote!

Šio savaitgalio rezultatai turės milžiniškai teigiamą poveikį visam Jūsų gyvenimui. Jūs ne tik išmoksite lengvai ir su šypsena spręsti visas šeimynines problemas, bet kartu kiekvieną dieną nešite į savo šeimyninį gyvenimą daugiau romantikos, aistros ir tikros meilės.
Netikite, kad tai gali būti tiesa? Būtinai papasakosime Jums vieną istoriją, kuri visiškai „atvers“ Jums akis. Tačiau tai bus jau kitame laiške.
O dabar norime Jums priminti, kad romantiškame savaitgalyje dalyvaus tik tie, kurie bus pirmieji (nes vietų skaičius ribotas), ir tik tie, kurie tiki, kad romantiški santykiai iki gyvenimo pabaigos yra tiesa.
Paskubėkite, registruokitės ir įrodykite su antrajai pusei, kaip ja (juo) žavitės, mylite ir didžiuojatės


Meilės Jums ir Jūsų antrajai pusei,

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą