kovo 29, 2013

Sėkmė ir motyvacija – raktai į laimingą gyvenimą?


Dažnai kalbant apie visiems žinomus žmones girdime pridedamą epitetą "sėkmingas": sėkmingas verslininkas, sėkmingas sportininkas, sėkmingas politikas ir t.t. Turbūt kiekvienas iš mūsų nori būti sėkmingu.

Bet pagrindinis klausimas kaip to pasiekti? Ar sėkmė tai laimingas bilietas, ar ilgas ir atkaklus darbas su didele motyvacija? Mes turime jums atsakymus į šiuos klausimus.
Išjunkite televizorių, pritildykite radiją, sukaupkite dėmesį ir paždėkite sau, kad tai ką sužinosite apie būtinai apmąstysite, kaip tai gali pakeisti jūsų gyvenimą.

Motyvacija ir sėkmė. Būkite dideli svajotojai!
Ar jūs turite gilų troškimą kažko gyvenime pasiekti? Ar jūs norite save matyti laimingu ir sėkmingu kiekvieną dieną? Taigi jūs esate tikras svajotojas ir šis straipsnis kaip tik jums. Mūsų visuomenėje svajotojų yra tikrai nedaug. Trumpai apibūdinkime kuo svajotojas skiriasi nuo „normalaus žmogaus“. Svajotojas tas, kuris nebijo mesti iššūkių nusistovėjusioms visuomenės normoms, nebijo pasirinkti savo gyvenimo kelio. Svajotojas visada pasirengęs rizikuoti, visada ieško atsakymų į rūpimus kausimus, jis žvelgia savobaimei drąsiai į akis. Svajotojai yra pasaulio keitėjai.
Motyvacija ir sėkmė. Nesekite paskui minią.
Visuomenė dažnai jums pasakys kaip jūs turite elgtis, ir kuriuo keliu eiti. Tačiau bloga naujiena, kad tuo keliu kur eina dauguma žmonių jūs niekur nenueisite. Jei jūs elgsitės kaip visi ir būsite kaip visi, gyvensite kaip visi. O jūs turbūt norite gyventi SAVO svajonių gyvenimą. Jei jūs esate svajotojas nesekite paskui minią, jūs turite būtu kitoks, išsiskirti, kažkuo būti unikalus, turėkite savo tikslą ir turėkite motyvacijos tą tikslą paiekti. .
Dažniausiai žmonės, kurie mokėsi po 15-20 metų, turi puikų išsilavinimą, tačiau jie negali užsidirbti pinigų savo svajonių gyvenimui. Taigi ko vertos kalbos apie tai, kad reikia puikiai mokytis, o paskui ieškoti perspektyvaus darbo. Taip kalba minia, bet jūs juk einate kitu keliu... Paklauskite savęs, ar tai ką dirbu man patinka, ar dirbu dėl to, kad užsidirbčiau pinigų. Todėl dirbkite tik tai ką MYLITE, padėkite kitiems ir pinigai susiras jus (jei kartais netyčia buvo užmiršę).
Motyvacija ir sėkmė. Siekite savo svajonės.
Turėčiau jums pasakyti, kad yra ir kitas kelias. Juo gali eiti tikrai ne kiekvienas, jis nėra vienintelis ir jis tikrai nėra lengviausias, dažniausia jis būna net sunkesnis.  Bet aš jums garantuoju, kad tai geriausias kelias, tai sėkmės kelias. Tai labai paprasta – tiesiog eiti paskui savo svajonę. Jei jūs galite apie tai pagalvoti, jūs galite tai ir turėti! Sėkmė myli atkaklius ir kantrius. Atminkite, greito kelio į sėkmę NĖRA. Todėl geriau neieškoti laimingo bilieto, o tiesiog žengti bent mažą žingsnelį link savo svajonių. O pradėjus eiti jūs tikrai nusiesite, tik nepamirškite su savimi pasiimti motyvaciją, jums joms tikrai prireiks. Todėl nelaukite nieko, o pradėkite VEIKTI!
Taigi, jūs turbūt supratote, kad pasiektumėtę sėkmę mums reikalinga didelė motyvacija, kantrybė ir atkaklumas. Tačiau jei iš aplinkos mes jos negauname palaikymo ir paramos, ką mums daryti, kur visa tai gauti? "Saviugdos mokyklos" organizuojami seminarai, gali būti jūsų motyvacijos šaltinis. Nes mūsų seminaruose renkasi tik atkaklūs ir siekiantys gyventi sėkmingą gyvenimą žmonės. Būkite tikrais SVAJOTOJAIS! Ir tegul problemos ir sunkumai jums suteikia didžiausios motyvacijos. Linkiu jums sėkmės!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą