birželio 20, 2012

Atskleista futbolininko Cristiano Ronaldo paslaptis!Per pastaruosius metus Lietuvoje jau įvyko ne vienas „The Secret“ seminaras, „Menas būti Laimingu“, ir žmonės mūsų dažnai klausia, kuo tie seminarai skiriasi vienas nuo kito?
Atsakymas labai paprastas!
Pirmasis seminaras „Tikroji The Secret paslaptis: mitai ir tikrovė“ buvo įžanginis. Čia mūsų tikslas buvo supažindinti žmones su traukos dėsniu, atskleisti, kas tai yra, kur yra mitai, o kur tikrovė, ir paskatinti žmones toliau tuo domėtis. Šiame seminare skirtinguose Lietuvos miestuosedalyvavo apie 1500 žmonių.
Po šio pirmojo turo per Lietuvą žmonėms kilo labai daug klausimų, o kaip gi visa tai pritaikyti savo gyvenime, vienoje ar kitoje srityje?
Todėl mes nusprendėme toliau organizuoti seminarus „The Secret“ tema. Taip buvo suorganizuotas antras turas per Lietuvą „Tikroji The Secret paslaptis II: kaip tapti pinigų magnetu“. Čia mes kalbėjome apie tai, kaip pritraukti daugiau pinigų į savo gyvenimą, ir buvo susirinkę apie 1000 žmonių įvairiuose Lietuvos miestuose. Tačiau bloga žinia jiems! Skirtinguose miestuose seminarai buvo skirtingi! Bet nenusiminkite, dar labiaunepasisekė tiems, kurie iš viso antrame ture nedalyvavo!
Taigi, įvyko ir antrasis “The Secret” turas per Lietuvą. Tačiau pastebėjome, kad Lietuvoje žmonėms kažkaip “nepatogu” kalbėti apie pinigus, jiemssvarbiau būti LAIMINGIEMS. Todėl daugelis žmonių klausė, o kaip gi pritraukti daugiau SĖKMĖS ir SUBALANSUOTI įvairias gyvenimo sritis?
Ir DĖMESIO! Gera žinia visiems tiems kurie buvo „The Secret“ seminaruose ir tiems, kurie dar nieko apie tai nežino! Jau kitą savaitę organizuojame TREČIĄJĮ „The Secret“ turą per Lietuvą, kur kalbėsime apie tai, kaip į savo gyvenimą PRITRAUKTI DAUGIAU LAIMĖS, ir kuriame bus atskleista 4 žingsnių technologija F.L.O.W.
Ir labiausiai nepasiseks tiems, kurie čia nedalyvaus!
Tai vieninteliai mokymai Lietuvoje, kurie pagristi mokslinių tyrimų duomenimis. Ruošdamasis šiai programai Algirdas išanalizavo virš 100 mokslinių tyrimų, kurie buvo skirti tirti LAIMEI. Taigi Jūs galite sutaupyti laiko ir per 4 valandas sužinoti koncentruotą informaciją, ką šiuo metu pasaulis žino apie LAIMĘ.
Pavyzdžiui, ar žinote, kad moksliniai tyrimai parodė, jog labiausiai futbolininkų sėkmę lemia ne jų fizinis pasirengimas, o emocinė būsena, kurią jie sugeba išlaikyti iki paskutinių rungtynių sekundžių. Tai ir yra vieno sėkmingiausių futbolininkų Cristiano Ronaldo paslaptis!
Ir DĖMESIO! svarbi išvada:
LAIMĖ - tai įgūdis, kurį gali išugdyti kiekvienas.
Pažiūrėkite žemiau esantį video.
Taigi po šio seminaro neabejotinai išeisite LAIMINGESNI nei atėjote!
Tačiau ir to žmonėms negana! Pastebėjome, kad jiems vis tiek kyla klausimų, o kaip gi valdyti „The Secret“, t.y. traukos dėsnį, kitose srityse – vyrų moterų santykiuose, šeimoje, su vaikais, darbe ir t.t. Traukos dėsnis skirtingai veikia vyrus ir moteris, vaikus ir suaugusius, samdomus darbuotojus ir vadovus, specialistus ir verslininkus. Todėl tiems, kurie nori pritaikyti traukos dėsnį savo gyvenime ir į skirtingas gyvenimo sritis pritraukti daugiau SĖKMĖS ir BALANSO, Algirdas Karalius parengė net dviejų dienų seminarą!
Juk nepaslaptis, kad yra daug sėkmingų verslininkų, kurie, deja, skundžiasi sveikatasantykiais su artimaisiais. Ar įmanoma visa tai suderinti? Tai ne tik įmanoma, bet ir būtina!
Ir ši paslaptis bus atskleista!

Taigi, jei norite sužinoti paprastus ir nesudėtingus 4 žingsnius, kaip į savo gyvenimą pritraukti daugiau LAIMĖS, dalyvaukite mažajame seminare Jūsų pasirinktame mieste. Spauskite čia ir registruokitės!
O jei norite tapti tikrais savo gyvenimo valdymo šeimininkais ir į savo šeimą, artimus santykius, darbą ir net laisvalaikį pritraukti daugiau LAIMĖS ir BALANSO, dalyvaukite dviejų dienų seminare. Spauskite čia ir registruokitės su visa šeima!
Paskubėkite, vietų liko nedaug!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą