birželio 15, 2012

Trys blogos naujienos apie laimę


Laimė yra svarbus gyvenimo elementasKaip jos turėti daugiau? Kas tai yra laimė?
Daugelis žmonių pasakytų, kad laimė – tai sveikata, meilė, pinigai, namai, šeima, ir žinoma, darbas. Buvo atliktas labai įdomus tyrimas, apklausta apie 1,5 milijono žmonių visame pasaulyje, apie ką jie galvoja, ką jaučia, būdami savo darbo vietoje ar užsiimdami savo kasdiene veikla. Nepatikėsite! Net 95% žmonių galvoja apie savaitgalį! O žinote, ką jie galvoja savaitgalio metu?
Apie „sumautą“ pirmadienį, antradienį ir t.t.!!!
Ir galiausiai darbo metu jie ima svajoti apie atostogas, o metams bėgant, apie pensiją! Bet didžiausias paradoksas yra tame, kad, kai tų pačių žmonių paklausė, kada jie jautėsi laimingiausi, kokiomis akimirkomis, jie prisiminė būtent tuos momentus, kai užsiėmė malonumą teikiančia veikla savo darbo vietoje!
Taigi, būtent darbo vietoje arba, kai užsiima savo mėgstama veikla, žmonės išgyvena laimės akimirkas. Didžiausią laimės pojūtį patiriame tada, kai atsiduodame savo veiklai. Tad norint nuolat būti laimingureikia pamilti savo darbą, veiklą. Ir kuo daugiau malonumo veikloje, tuo daugiau pinigų, kuo daugiau laimės, tuo geresni santykiai su žmonėmis, šeima.
Kaip pamilti savo darbą, veiklą, kaip išmokti būti LAIMINGU? Paslaptis bus atskleista! Bet prieš tai kelios blogos naujienos:
1 – mūsų kelionė šioje planetoje kažkada baigsis;
– savo veikloje, darbe per daugelį metų mes išgyvename apie 2 000 000 emocijų. Kokias dažniausiai? Mokslininkai nustatė, kad dažniausiai žmonės darbe patiria stresąpyktį, pavydą, nuovargį.
3 – nustatyta, kad bet kokioje srityje tik 3% žmonių „kaifuoja“savo darbo vietoje, 17% gali pasigirti tam tikrais rezultatais, o net 80% yra, taip vadinami, “modernūs vergai”, kurie net XXI amžiuje, kur yra fantastiška ekonominė, politinė ir geografinė laisvė, nepanaudoja savo talentųnejaučia malonumo ir neturi ypatingos kompetencijos.
Kodėl? Atsakymas labai paprastas. Mūsų viduje gyvena du “aš”. Vienas jų yra tas, kuriam labai svarbu laikytis visų taisyklių ir tai demonstruoti realiame gyvenime, kitas – tarsi mažas vaikas, kuriam nesvarbu niekas, ir kuris tiesiog nori daryti tai, kas jam suteikia malonumą, džiaugsmą. Ir mes laimingi esame tada, kai dominuoja antrasis “aš”!
Norite tuo įsitikinti? Čia ir dabar atlikite labai paprastą užduotį: šiuo metu šalia jūsų esantiems trims žmonėms, net ir visai nepažįstamiems,pasakykite tris priežastis, kodėl būtent šiandien esate laimingas. Pradėkite!
Atlikote užduotį? Ir kaip šiuo metu jaučiatės? Ar pagerėjo nuotaika? Neabejoju, kad jūsų atsakymai teigiami!
Taigi, pagrindinė priežastis, kodėl laimingi žmonės yra LAIMINGI, yra ta, kad jie dažniau pastebi priežastis, dėl kurių yra laimingi! Jie tiesiog turi įprotį pagalvoti: „kodėl šiandien esu laimingas?“.
Kaip išmoti tai pastebėti ir nuolat būti laimingu? Kaip pritraukti daugiau laimės akimirkų į savo gyvenimą? Juk nuo laimės tiesiogiai priklauso pajamos, santykiai, sėkmė ir kt. dalykai.
Turime jums gerą žinią!
Jūs galėsite tai išmokti Algirdo Karaliaus seminarų turo per Lietuvą metu! Algirdas atskleis jums 4 laimės pritraukimo technologijasPlačiau skaitykite čia ir dalinkitės su savo artimaisiais! 
 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą